Doporučení

Není nad spokojeného klienta po masáži, který umí svoji spokojenost prezentovat. Já tvrdím, že za nekvalitní službu se nemá platit a tak pokud jste s masáží nebyli spokojeni, řekněte mi to hned, abychom prodiskutovali důvody. Pokud budou pochopitelné a srozumitelné nemusíte mi za nekvalitně provedenou masáž platit.

I masér je člověk, může být unaven, psychicky indisponován a může dělat chyby.

Naopak pokud jste spokojeni není větší odměnou pro maséra pozitivní reference či zmínka (za to máte 10% slevu – za každou samostatně dohromady -20%)

Nejlepší reklama je osobní doporučení. Jak se říká „Pokud jste nespokojeni, řekněte to mě a pokud spokojeni, řekněte to všem.“ Ale nic není zadarmo a i tak já Vám nabízím odměnu za doporučení klienta. Pokud přijde klient na základě Vašeho doporučení získáte ode mne slevu 25% na masáž.

Jako masér jsem samozřejmě šťastný, pokud vám pomohu od bolesti a pokud je masáž nad vaše očekávání. Maximálně šťastný jsem za to, že umíte masérovi pomoci tím, že použijete svého kouzla osobnosti a o spokojenosti přesvědčíte i vaše přátele a rodinu, kterým právě tím doporučením přinesete stejnou úlevu do života.

Slevy se sčítají, takže vidíte, že je reálné, když budete mít masáž zdarma každý měsíc? Ano, je to reálné.

 

Author

admin

Submit Your Comment

You must be logged in to post a comment.